logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Odkurzacze


Philips FC 6048/01 Miniodkurzacz przewodowy
Nowa technologia Cyclone Filter firmy Philips sprawia, że odkurzacz bezworkowy Marathon cechuje wyjątkowo trwała moc ssania. Nowoczesne rozwiązania oraz silnik o mocy 2000 W sprawiają, że odkurzacz ten ma najwyższą moc ssania w swojej klasie i jest najcichszym bezworkowym odkurzaczem dostępnym na rynku. Bezworkowy odkurzacz Marathon Super Parquet oferuje dużą, długotrwałą i niezmienną siłę ssania. Zaopatrzony jest w przezroczysty pojemnik na kurz, czyszczącą jednocześnie na trzy sposoby nasadkę Tri-Active oraz nasadkę Super Parquet ułatwiającą czyszczenie i polerowanie podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 6050 Pelican
Elegancki ręczny odkurzacz ze wskaźnikiem LED odpowiedni do usuwania suchych zabrudzeń w dowolnym miejscu w domu. Dołączona jest szczelinówka i szczotka. Pelican ma rozszerzoną nasadkę ułatwiającą usunięcie widocznych zabrudzeń i dokładne odkurzanie w pobliżu listew przypodłogowych, parapetów okiennych i tapicerki. Dzięki tej bardzo szerokiej nasadce Pelican z łatwością zbiera większe kawałki, takie jak źdźbła czy liście roślin. Szczelinówkę i szczotkę można łatwo przechowywać w ładowarce.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 6052/11 Cucina
Elegancki i wydajny przenośny odkurzacz zasilany akumulatorowo, doskonały do usuwania rozsypanych i rozlanych substancji w domu. W komplecie szczelinówka, szczotka i wycieraczka gumowa. Cucina wyposażony jest w wydłużoną nasadkę ułatwiającą usuwanie widocznego kurzu i odkurzanie wzdłuż listew przypodłogowych, parapetów okiennych i tapicerki. Przyczepiana gumowa wycieraczka efektywnie usuwa rozlane płyny. Wszystkie akcesoria można wygodnie przechowywać w podstawie ładowarki. Dzięki 6 akumulatorom napięcie zasilania nie spada poniżej 7,2 V!
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 6841 Triathlon 1400
Odpowiedni do intensywnego czyszczenia na mokro i na sucho twardych podłóg, dywanów i tapicerki, ten odkurzacz ma trójzadaniową końcówkę i wiele innych wygodnych przystawek.Dogłębne czyszczenie. Triathlon 1400 zawiera nasadki do czyszczenia dywanów i tapicerki. Trójzadaniowa końcówka zawiera szczotkę do trudnych zabrudzeń, gąbkę i nasadkę do zbierania cieczy, dzięki czemu podłogi pozostają suche i czyste. W przypadku odkurzania na sucho szczelinówka i mała szczotka zapewniają dodatkową uniwersalność.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8390/01 Impact Excel
Niewielki, lecz niezawodny odkurzacz o mocy 1500 W, zwrotny i łatwy do przechowywania. Wyposażony jest w 5-stopniowy układ filtracyjny i duże pedały sterujące. Impact Excel to nowoczesny i przystępny cenowo odkurzacz z cichym silnikiem Turbo Max Plus Motor o dużej mocy, zapewniającym trwałość i doskonałą efektywność. Model ten jest lekki, a także - dzięki obrotowemu kółku z przodu i dużym tylnym kołom - wyjątkowo zwrotny. 5-stopniowy układ filtracyjny zatrzymuje kurz i zanieczyszczenia wewnątrz odkurzacza, a uniwersalna szczotka sprawia, że odkurzacz doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich typów podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8394/01 Impact Excel
Niewielki, lecz niezawodny odkurzacz o mocy 1600 W, zwrotny i łatwy do przechowywania. Wyposażony jest w funkcję regulacji siły ssania, 5-stopniowy układ filtracyjny i ułatwiające użytkowanie duże pedały sterujące. Impact Excel to nowoczesny i przystępny cenowo odkurzacz z cichym silnikiem Turbo Max Plus Motor o dużej mocy, zapewniającym trwałość i doskonałą efektywność. Model ten jest lekki, a także - dzięki obrotowemu kółku z przodu i dużym tylnym kołom - wyjątkowo zwrotny. 5-stopniowy układ filtracyjny zatrzymuje kurz i zanieczyszczenia wewnątrz odkurzacza, a uniwersalna szczotka sprawia, że odkurzacz doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich typów podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8396/02 Impact Excel
Niewielki, lecz niezawodny odkurzacz o mocy 1600 W, zwrotny i łatwy do przechowywania. Wyposażony jest w funkcję regulacji siły ssania, 5-stopniowy układ filtracyjny i ułatwiające użytkowanie duże pedały sterujące. Impact Excel to nowoczesny i przystępny cenowo odkurzacz z cichym silnikiem Turbo Max Plus Motor o dużej mocy, zapewniającym trwałość i doskonałą efektywność. Model ten jest lekki, a także - dzięki obrotowemu kółku z przodu i dużym tylnym kołom - wyjątkowo zwrotny. 5-stopniowy układ filtracyjny zatrzymuje kurz i zanieczyszczenia wewnątrz odkurzacza, a funkcja regulacji siły ssania, standardowa szczotka o uniwersalnym zastosowaniu oraz zestaw innych szczotek sprawiają, że odkurzacz doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich typów podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8433/02 City Line
Niewielki, ale o dużej mocy (1800 W) odkurzacz ze standardową uniwersalną szczotką na kółkach, 5-stopniowym systemem filtrującym oraz rurą teleskopową. Idealny do niewielkich domów lub jako dodatkowy odkurzacz do szybkiego sprzątania. Mały rozmiar — maksymalna skuteczność czyszczenia. Odkurzacz City Line w kolorze wiśniowym z chromowanymi, błyszczącymi rurami jest lekki i mały, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Wyposażony jest także w uchwyt do łatwego przenoszenia, dodatkowy uchwyt do przenoszenia z przodu odkurzacza oraz wskaźnik napełnienia worka na kurz.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8438/02 City Line
Niewielki, ale o dużej mocy (1800 W) odkurzacz z nasadką Reach & Clean, 5-stopniowym systemem filtrującym opartym na filtrze Super Clean Air HEPA, rurami teleskopowymi oraz gumowymi kółkami tylnymi. Idealny do niewielkich domów lub jako dodatkowy odkurzacz do szybkiego sprzątania. Mały rozmiar - maksymalna skuteczność czyszczenia. Perłowobiały odkurzacz City Line jest wyposażony w system filtrujący Super Clean Air HEPA podobny do systemów używanych na salach operacyjnych. Filtr ten wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, brudu i pyłku oraz zarodniki pleśni i złuszczony naskórek zwierząt. Idealny dla osób oczekujących najwyższych standardów czystości bądź cierpiących na alergie.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8602/01 Seria Expression
Niezwykle mocny odkurzacz o mocy 1800 W zapewniający wyjątkową siłę ssania – co najmniej 350 W! Ten model wyposażony został w standardową, wielofunkcyjną szczotkę na kółkach, 5-stopniowy system filtracji, wygodną do opróżniania kasetę na worek oraz wyjątkowo długi przewód sieciowy. Odkurzacze serii Expression firmy Philips charakteryzują się niezrównaną siłą ssania w swoim przedziale cenowym. Podstawowym modelem tej serii jest odkurzacz w czerwonym kolorze. Posiada on podstawowe funkcje pozwalające na skuteczne, dokładne i szybkie odkurzanie, dzięki czemu masz więcej czasu na odpoczynek.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 8604/01 Seria Expression
Wyjątkowo mocny odkurzacz o mocy 1800 W zapewniający wyjątkową siłę ssania – co najmniej 350 W! Ten model został wyposażony w nasadkę Reach & Clean, 5-stopniowy system filtracji, wygodną do opróżniania kasetę na worek oraz wyjątkowo długi przewód sieciowy. Odkurzacze serii Expression firmy Philips charakteryzują się niezrównaną siłą ssania w swoim przedziale cenowym. Model w kolorze żółtym został wyposażony w opatentowaną nasadkę Reach & Clean pozwalającą na jeszcze gruntowniejsze odkurzanie nawet w wąskich miejscach i ciasnych narożnikach.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 9050/01 Jewel
Odkurzacz Jewel wyposażony jest w nasadkę Tri-Active, która czyści jednocześnie na trzy sposoby. Nasadka posiada zapewniający maksymalną skuteczność aerodynamiczny kształt, boczne szczotki do czyszczenia wzdłuż krawędzi oraz dużą rurę do zbierania większych zabrudzeń. Wysoce skuteczny silnik odkurzacza Jewel zapewnia największą siłę ssania wśród odkurzaczy o mocy 390 W. Został on również wyposażony w moduł zapachowy Active Fragrance Control, który zapewnia naturalną, wiosenną świeżość powietrza podczas odkurzania. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprzątać szybko i skutecznie.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 9054/01 Jewel Fresh Air
Odkurzacz Jewel wyposażony jest w nasadkę Tri-Active, która czyści jednocześnie na trzy sposoby. Nasadka posiada zapewniający maksymalną skuteczność aerodynamiczny kształt, boczne szczotki do czyszczenia wzdłuż krawędzi oraz dużą rurę do zbierania większych zabrudzeń. Wysoce wydajny silnik odkurzacza Jewel w połączeniu z odpowiednią konstrukcją zapewnia większą od innych tego typu odkurzaczy siłę ssania osiągającą 390 W. Odkurzacz Jewel Fresh Air wyposażony jest ponadto w moduł Active Fragrance Control, dzięki któremu podczas odkurzania roztacza się świeży wiosenny zapach, oraz filtr Super Clean Air HEPA, co dodatkowo gwarantuje, że powietrze wolne jest od kurzu i pyłu. Jeśli szukasz szybkich i wspaniałych rezultatów, modny odkurzacz Jewel jest idealnym rozwiązaniem.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 9150/01 Performer
Żaden inny odkurzacz nie zapewnia bardziej higienicznego odkurzania. Odkurzacz Performer dysponuje największą oferowaną do tej pory siłą ssania (425 W!) w połączeniu z filtrem Ultra Clean Air HEPA oraz uszczelką HEPA, co zapewnia dokładne odkurzanie i czystość powietrza. Jeśli szukasz urządzenia, które czyści higienicznie, łatwo i szybko, odkurzacz Performer jest idealnym rozwiązaniem. W wyposażeniu odkurzacza Jewel znajduje się nie tylko łatwa do opróżniania kaseta na worek, ale również czyszcząca jednocześnie na trzy sposoby nasadka Tri-Active.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 9152/01 Performer Super Parquet
Żaden inny odkurzacz nie zapewnia bardziej higienicznego odkurzania. Odkurzacz Performer dysponuje największą oferowaną do tej pory siłą ssania (425 W!) w połączeniu z filtrem Ultra Clean Air HEPA oraz uszczelką HEPA, co zapewnia dokładne odkurzanie i czystość powietrza. Jeśli szukasz odkurzacza, który czyści higienicznie, łatwo i szybko, idealnym rozwiązaniem jest odkurzacz Performer Super Parquet. W wyposażeniu odkurzacza znajduje się nie tylko łatwa do opróżniania kaseta na worek, ale również czyszcząca jednocześnie na trzy sposoby nasadka Tri-Active oraz nasadka Super Parquet ułatwiająca czyszczenie i polerowanie podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips FC 9204/01 Marathon Super Parquet
Nowa technologia Cyclone Filter firmy Philips sprawia, że odkurzacz bezworkowy Marathon cechuje wyjątkowo trwała moc ssania. Nowoczesne rozwiązania oraz silnik o mocy 2000 W sprawiają, że odkurzacz ten ma najwyższą moc ssania w swojej klasie i jest najcichszym bezworkowym odkurzaczem dostępnym na rynku. Bezworkowy odkurzacz Marathon Super Parquet oferuje dużą, długotrwałą i niezmienną siłę ssania. Zaopatrzony jest w przezroczysty pojemnik na kurz, czyszczącą jednocześnie na trzy sposoby nasadkę Tri-Active oraz nasadkę Super Parquet ułatwiającą czyszczenie i polerowanie podłóg.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 8566/11
6-stopniowy system filtracyjny Dwuwarstwowy worek typu S-bag w połączeniu z 3-warstwowym stałym filtrem zabezpieczającym silnik oraz wysokoprzepływowym filtrem wylotowym ASF umożliwiają niezwykle skuteczne filtrowanie powietrza. Elektroniczna regulacja
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 8569/18
6-stopniowy system filtracyjny Dwuwarstwowy worek typu S-bag w połączeniu z 3-warstwowym stałym filtrem zabezpieczającym silnik oraz wysokoprzepływowym filtrem wylotowym ASF umożliwiają niezwykle skuteczne filtrowanie powietrza. Nasadka Reach & Clean
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 8572/18
Lekki odkurzacz o mocy 1800 W z elektronicznym sterowaniem siłą ssania, wielofunkcyjną nasadką na kółkach, składaną rurą, zwijanym przewodem i wskaźnikiem zapełnienia worka z kurzem. Trzy małe wbudowane akcesoria, które zapewniają wygodę.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 1116.5 Admiral
W prostocie siła! Odkurzacze rodziny Admiral typ 1116 - trwałe i proste w obsłudze. Opcjonalnie wyposażone w zwijacz przewodu przyłączeniowego.Pięciostopniowy system filtracji z mikrofiltrem elektretowym - skuteczność filtracji 98,9%
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 1116.6 Admiral
W prostocie siła! Odkurzacze rodziny Admiral typ 1116 - trwałe i proste w obsłudze. Opcjonalnie wyposażone w zwijacz przewodu przyłączeniowego.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 1500.0 Orion
Konstelacja Oriona - strefa czystości! Odkurzacz Orion typ 1500 - przygotowany nawet na kosmiczne porządki, wszystko wytrzyma i wszystko posprząta. Bardzo niski poziom hałasu - tylko 70 dB dzięki hermetycznej, dźwiękoszczelnej obudowie i amortyzacji silnika oraz unikalnemu systemowi prowadzenia powietrza
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 1500.5 Orion
Zaskakujące, jak tak niewielkie gabaryty mogą pomieścić tak dużą moc i tak pojemny worek na zanieczyszczenia (4 l). Standardowo wyposażone są w schowek na akcesoria, opcjonalnie - w automatyczny zwijacz przewodu przyłączeniowego, funkcję "parkowania".
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 2010.0 Cobra Plus
Cobra... bardzo dobra! Odkurzacze rodziny Cobra typ 2010 - przyjemne w obsłudze, niezwykle ciche i funkcjonalne. Dają poczucie komfortu podczas sprzątania. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowanym materiałom są solidne i trwałe.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 2010.5 Cobra Plus
Cobra... bardzo dobra! Odkurzacze rodziny Cobra typ 2010 – przyjemne w obsłudze, niezwykle ciche i funkcjonalne. Dają poczucie komfortu podczas sprzątania. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowanym materiałom są solidne i trwałe.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 2500.0 Orion Max
Odkurzacze rodziny Orion Max typ 2500 to nowoczesne i trwałe urządzenia, w których zastosowano szereg rozwiązań decydujących o ich funkcjonalności i uniwersalności.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 2500.5 Orion Max
Odkurzacze rodziny Orion Max typ 2500 to nowoczesne i trwałe urządzenia, w których zastosowano szereg rozwiązań decydujących o ich funkcjonalności i uniwersalności.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 3000.0 Magnat
Odkurzacze rodziny Magnat typ 3000 - na wskroś nowoczesne, na wskroś użyteczne, ergonomiczne, funkcjonalne, niepowtarzalne. Potężna moc oraz wydajny system filtracji gwarantują efektywne odkurzanie przy zachowaniu czystości powietrza.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 3000.5 Magnat
Odkurzacze rodziny Magnat typ 3000 - na wskroś nowoczesne, na wskroś użyteczne, ergonomiczne, funkcjonalne, niepowtarzalne. Potężna moc oraz wydajny system filtracji, gwarantują efektywne odkurzanie przy zachowaniu czystości powietrza.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 321.6 Elf
Wielki mały odkurzacz! Odkurzacze rodziny Elf typ 321 są małe, lekkie, poręczne, silne - po prostu uniwersalne. Zawsze gotowe odkurzyć, gdzie tylko zechcesz. Po skończonej pracy schowasz je w najmniejszej szafce w Twoim domu.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 322.0 Elf Bonus
Wielki mały odkurzacz! Odkurzacze rodziny Elf Bonus typ 322 są małe, lekkie, poręczne, silne - po prostu uniwersalne. Zawsze gotowe odkurzyć, gdzie tylko zechcesz. Odkurzacze Elf Bonus posiadają duże boczne koła jezdne.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 322.5 Elf Bonus
Odkurzacze rodziny Elf Bonus typ 322 są małe, lekkie, poręczne, silne - po prostu uniwersalne Zawsze gotowe odkurzyć, gdzie tylko zechcesz. Odkurzacze Elf Bonus posiadają duże boczne koła jezdne.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 400.0 Meteor 2
Odkurzacze rodziny Meteor 2 typu 400 to nowe niewielkie, proste w obsłudze urządzenia o futurystycznych kształtach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, mocnego silnika osiągają wysokie wartości mocy.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 400.5 Meteor 2
Odkurzacze rodziny Meteor 2 typu 400 to nowe niewielkie, proste w obsłudze urządzenia o futurystycznych kształtach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, mocnego silnika osiągają wysokie wartości mocy.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 619.5 Wodnik Trio
Do zadań specjalnych! Odkurzacz Wodnik Trio typ 619 to uniwersalny wielozadaniowy odkurzacz umożliwiający zbieranie zanieczyszczeń suchych i mokrych z wykorzystaniem filtra wodnego lub worka papierowego.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 819.0 Wodnik Duo Plus
Odkurzacze Wodnik Duo Plus typ 819 to przykład, jak nowoczesna technika wykorzystując siły natury dba o każdy oddech, daje nowe nieoczekiwane możliwości. Jedyny w swoim rodzaju odkurzacz z filtrem wodnym.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 819.5 Wodnik Duo Plus
Odkurzacze Wodnik Duo Plus typ 819 standardowo wyposażone są w zwijacz przewodu przyłączeniowego i schowek na drobne akcesoria, opcjonalnie - w elektroniczną regulację siły ssania i dodatkowy moduł filtracyjny z workiem SAFBAG.
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu