logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Roboty kuchenne


Philips HR 7605/10 Comfort
Robot kuchenny z inteligentnym systemem przechowywania MicroStore, wysokiej jakości ostrzami ze stali nierdzewnej i akcesoriami, uchwytem na narzędzia i miską o dużej pojemności 2,1 litra. Robot kuchenny Comfort zawiera inteligentny system przechowywania, w którym mogą być przechowywane wszystkie akcesoria. Akcesoria z nierdzewnej stali umożliwiają łatwe wykonywanie dowolnych zadań, zapewniając wspaniałe wyniki. Miska jest zamknięta i ma pojemność na sucho 2,1 L i cieczy 1,5 L. Zawiera również do 250 g mąki na ciasto. Miska i akcesoria są łatwe w czyszczeniu i można je czyścić w zmywarce.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7638/80 Cucina
Robot kuchenny z pełnym zestawem wysokiej jakości akcesoriów i pojemnikiem blendera umożliwia wykonanie niemal nieskończonej liczby zadań kuchennych, w tym także zagniatanie ciasta. Do tego dochodzą wygodne przechowywanie, dwie prędkości i funkcja pulsacyjna. Ten wydajny robot kuchenny Cucina z dzbankiem blendera ma dwie prędkości i funkcję puls, umożliwiając wybór najbardziej odpowiedniej szybkości dla różnych zadań wykonywanych przez robot kuchenny. Zamknięta miska o pojemności 1,8 L może być również używana do ugniatania do 0,96 kg ciasta (maks. 400 g mąki) lub do mieszania mąki na ciasto. Czyszczenie dzbanka blendera jest łatwe - wystarczy napełnić go ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń, nacisnąć przycisk szybkiego czyszczenia i sam się wyczyści!
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7735/80 Cucina
Robot kuchenny z kompletem wysokiej jakości akcesoriów oraz dzbankiem blendera poradzi sobie niemal z nieograniczoną liczbą zadań, nawet wyrobieniem ciasta. Prosty system montażu Click & Go, dwie prędkości i funkcja pulsacji. Robot kuchenny Cucina z dzbankiem blendera posiada dwa ustawienia prędkości i funkcję pulsacji, umożliwiające dostosowanie najodpowiedniejszej do każdego z jego wielu zadań. Silnik o mocy 700 W poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Zamykaną miskę o pojemności 3,6 l można stosować do wyrabiania 1,3 kg ciasta gęstego lub wymieszania składników do otrzymania 0,8 kg ciasta naleśnikowego.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7740/80 Cucina
Robot kuchenny z kompletem wysokiej jakości akcesoriów oraz dzbankiem blendera poradzi sobie niemal z nieograniczoną liczbą zadań, nawet wyrobieniem ciasta. Prosty system montażu Click & Go, dwie prędkości i funkcja pulsacji. Robot kuchenny Cucina z dzbankiem blendera posiada dwa ustawienia prędkości i funkcję pulsacji, umożliwiające dostosowanie najodpowiedniejszej do każdego z jego wielu zadań. Silnik o mocy 800 W poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Zamykaną miskę o pojemności 3,6 l można stosować do wyrabiania 1,3 kg ciasta gęstego lub wymieszania składników do otrzymania 0,8 kg ciasta naleśnikowego.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7745/80 Cucina
Robot kuchenny z kompletem wysokiej jakości akcesoriów oraz dzbankiem blendera poradzi sobie niemal z nieograniczoną liczbą zadań, nawet wyrobieniem ciasta. Prosty system montażu Click & Go, różne ustawienia prędkości i funkcja pulsacji. Robot kuchenny Cucina z dzbankiem blendera posiada elektroniczną regulację prędkości i funkcję pulsacji, umożliwiające dostosowanie najodpowiedniejszej do każdego z jego wielu zadań. Silnik o mocy 800 W poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Zamkaną miskę o pojemności 3,6 l można stosować do wyrabiania 1,3 kg ciasta gęstego lub wymieszania składników do otrzymania 0,8 kg ciasta naleśnikowego.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7764/13 Essence
Wydajny robot kuchenny o mocy 800 W, blender i sokowirówka w jednym, z panelem Smart Control oraz kompletnym zestawem wysokiej jakości akcesoriów. Zestaw obejmuje wyciskarkę do cytrusów oraz regulowaną tarczę szatkującą. Robot kuchenny Essence to prawdziwe urządzenie kuchenne typu 3 w 1. Wysokiej jakości akcesoria ze stali szlachetnej pozwalają łatwo wykonać wszystkie prace, a panel Smart Control z pomarańczowymi wskaźnikami i zaprogramowanymi funkcjami gwarantuje perfekcyjne efekty przy każdym użyciu. Wyciskarka do cytrusów umożliwia szybkie przygotowanie dużej ilości soku owocowego, zaś sokowirówka przygotowanie zdrowych i świeżych napojów z wszystkich rodzajów warzyw oraz z twardych i miękkich owoców.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7765/13 Essence
Wydajny robot kuchenny o mocy 1000 W, blender i maszynka do mięsa w jednym z kompletnym zestawem wysokiej jakości akcesoriów. Ten robot kuchenny Essence to prawdziwe urządzenie kuchenne typu 3 w 1. Dwie prędkości i funkcja pulsacyjna pozwalają wybrać najlepszą szybkość do wykonania szerokiego wachlarza zadań kuchennych. Maszynka do mięsa pozwala wykonać podstawowe czynności związane z przygotowaniem mięsa, takie jak średnie i grube mielenie oraz robienie kiełbas. Umożliwia zmielenie do 1,3 kg mięsa na minutę i można nią mielić wszystkie rodzaje mięsa (łącznie z drobiem) i ryb.
[ więcej informacji >> ]

Philips HR 7768/13 Essence
Wydajny robot kuchenny o mocy 1000 W, blender sokowirówka i maszynka do mięsa w jednym, z panelem Smart Control oraz kompletnym zestawem wysokiej jakości akcesoriów. Zestaw obejmuje wyciskarkę do cytrusów oraz regulowaną tarczę szatkującą.Ten robot kuchenny Essence to prawdziwe urządzenie kuchenne typu 4 w 1. Wysokiej jakości akcesoria ze stali nierdzewnej pozwalają łatwo wykonać wszystkie prace kuchenne, a panel Smart Control z pomarańczowymi wskaźnikami i zaprogramowanymi funkcjami gwarantuje perfekcyjne efekty przy każdym użyciu. Maszynka do mięsa pozwala wykonać podstawowe czynności związane z przygotowaniem mięsa, takie jak średnie i grube mielenie oraz robienie kiełbas. Umożliwia zmielenie do 1,3 kg mięsa na minutę i można nią mielić wszystkie rodzaje mięsa (łącznie z drobiem) i ryb.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 877 Prymus
Robot kuchenny Prymus typu 877 realizuje funkcje siekania, mieszania, ucierania, wyrabiania ciast oraz rozdrabniania warzyw.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 878 Prymus Mix Nowość !!!
Robot kuchenny Prymus Mix typu 878 realizuje funkcje siekania, mieszania, ucierania, wyrabiania ciast, rozdrabniania warzyw, przygotowywania koktajli, napojów owocowych, zup, sosów i majonezów.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 880.0 Fenomen
Robot kuchenny Fenomen typ 880.0 - sterowane mikroprocesorem uniwersalne urządzenie kuchenne wyposażone w szeroki zestaw naczyń i narzędzi do mieszania, ucierania, siekania, ubijania kremów, wyrabiania ciasta, rozdrabniania warzyw, przygotowywania sosów.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 881.2 Talent
Robot kuchenny Talent typ 881.2 - urządzenie realizujące funkcje siekania, mieszania, ucierania, wyrabiania ciast oraz rozdrabniania warzyw.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 880.03 Mieszacz ciasta
Mieszacz ciasta dzięki wyposażeniu w mieszak hakowy oraz ubijak drutowy doskonale realizuje funkcje: wyrabiania wszelkiego rodzaju ciast, w tym ciężkich ciast zagniatanych,ubijania piany,bicia śmietany,ucierania kremów.
[ więcej informacji >> ]

Zelmer 880.06 Obieraczka do ziemniaków
Przystawka do robota Fenomen,Talent. Obieraczka do ziemniaków jest urządzeniem umożliwiającym obieranie przede wszystkim ziemniaków, ale równierz innych warzyw (np. marchwi, pietruszki) w wyniku obtaczasia ich po wyłożonych materiałem ściernym powierzchniach tarczy i pojemnika
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu