logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Suszarki


Philips HP 4819/00 Suszarka podróżna
Kompaktowa suszarka 1400 W ze składanym uchwytem, dwoma ustawieniami nagrzewania/prędkości, podwójnym zasilaniem i nasadką do układania. Jej kompaktowa budowa i składany uchwyt czynią suszarkę Travel Dryer idealną podczas podróży. Centralny włącznik ułatwia jej używanie przez osoby zarówno prawo-, jak i leworęczne.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4840/00 Małe rozmiary
Niewielka suszarka o mocy 1000 W z dwoma ustawieniami prędkości/temperatury i zdejmowaną nasadką modelującą. Ta niewielka suszarka posiada wszystkie niezbędne funkcje zamknięte w niewielkiej, prostej, lecz eleganckiej obudowie. Centralnie umieszczony przełącznik ułatwia korzystanie zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4841/00 Małe rozmiary
Niewielka suszarka o mocy 1200 W z dwoma ustawieniami prędkości/temperatury i zdejmowaną nasadką modelującą. Ta niewielka suszarka posiada wszystkie niezbędne funkcje zamknięte w niewielkiej, prostej, lecz eleganckiej obudowie. Centralnie umieszczony przełącznik ułatwia korzystanie zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4847/00 Małe rozmiary
Niewielka suszarka o mocy 1400 W z dwoma ustawieniami prędkości/temperatury, zdejmowaną nasadką modelującą i dyfuzorem zwiększającym objętość włosów. Ta niewielka suszarka posiada wszystkie niezbędne funkcje zamknięte w niewielkiej, prostej, lecz eleganckiej obudowie. Centralnie umieszczony przełącznik ułatwia korzystanie zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym. Specjalny dyfuzor pozwala zwiększyć objętość włosów.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4880/00 JetSet Control
Doskonała suszarka o mocy 1900 W z nasadką modelującą, dwoma ustawieniami prędkości nawiewu i trzema ustawieniami temperatury nagrzewania oraz wyjmowaną kratką wlotu powietrza. Suszarka JetSet Control posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza oraz chłodnego nadmuchu. Koncentrator pomaga skupić strumień powietrza w celu perfekcyjnego suszenia i modelowania.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4881/00 JetSet Control
Doskonała suszarka o mocy 1900 W z nasadką modelującą, dyfuzorem nadającym włosom objętości, dwoma ustawieniami prędkości nawiewu i trzema ustawieniami temperatury nagrzewania oraz wyjmowaną kratką wlotu powietrza. Suszarka JetSet Control posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza oraz chłodnego nawiewu. Koncentrator odpowiednio skupia strumień powietrza, a zdejmowany dyfuzor nadaje włosom objętości.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4882/00 JetSet Control ION
Doskonała suszarka o mocy 1900 W z funkcją pielęgnacji jonowej zapobiega elektryzowaniu się włosów i poprawia ich kondycję. Posiada nasadkę modelującą, dwa ustawienia prędkości nawiewu i trzy ustawienia temperatury nagrzewania oraz wyjmowaną kratkę wlotu powietrza. Suszarka JetSet Control ION posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury nagrzewania i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza oraz chłodnego nawiewu. Suszarka JetSet Control ION posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, która wygładza włosy, neutralizuje dodatnie ładunki elektryczne i sprawia, że są delikatniejsze i łatwe do układania. Koncentrator odpowiednio skupia strumień powietrza.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4883/00 JetSet Control ION
Doskonała suszarka o mocy 2000 W z funkcją pielęgnacji jonowej zapobiega elektryzowaniu się włosów i poprawia ich kondycję. Posiada nasadkę modelującą, dyfuzor nadający włosom objętości, dwa ustawienia prędkości nawiewu i trzy ustawienia temperatury nagrzewania oraz wyjmowaną kratkę wlotu powietrza. Suszarka JetSet Control ION posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury nagrzewania i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza oraz chłodnego nawiewu. Suszarka JetSet Control ION posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, która wygładza włosy, neutralizuje dodatnie ładuneki elektryczne i sprawia, że są delikatniejsze i łatwe do układania. Koncentrator skupia strumień powietrza, a zdejmowany dyfuzor nadaje włosom objętości.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4891/00 SalonPro o mocy 2100 W
Suszarka SalonPro to moc, ochrona i profesjonalne modelowanie włosów. Jest to suszarka, jaką każda fryzjerka chciałaby używać w domu.Suszarka SalonPro suszy włosy z profesjonalną szybkością. Ceramiczny element pomaga chronić włosy przed przesuszeniem, wytwarzając łagodne, pielęgnujące ciepło o dużej mocy suszenia. Suszarka SalonPro posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, dzięki której włosy nie tylko lepiej się układają, ale są także delikatniejsze, gładsze i bardziej lśniące.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4892/00 SalonPro AC Professional
Suszarka SalonPro to moc, ochrona i profesjonalne modelowanie włosów. Jest to suszarka, jaką każda fryzjerka chciałaby używać w domu.Suszarka SalonPro suszy włosy z profesjonalną szybkością. Sprężając powietrze, silniczek AC generuje supermocny nadmuch. Sprężenienie powietrza sprawia także, że zimny nadmuch schładza jeszcze skuteczniej. Nasadka szczelinowa jest niezwykle wąska. Suszarka SalonPro posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, dzięki której włosy nie tylko lepiej się układają, ale są także delikatniejsze, gładsze i bardziej lśniące.
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu