logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Lokówko-Suszarki


Philips HP 4623/00 Voyage 400
Lokówka z małą wymienną szczotką umożliwia delikatne suszenie i układanie. Umożliwia wybór dwóch poziomów zasilania. Model Voyage 400 idealnie mieści się w torbie podróżnej. Chowana włosiana szczoteczka ułatwia przechowywanie i czyszczenie, a przełącznik dwóch wartości zasilania umożliwia jej wykorzystanie w dowolnym miejscu na świecie. Ponieważ włosiana szczotka jest chowana, można tworzyć mniejsze loki bez odwijania.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4636/00 2 Looks 400
Lokówka z dużą i małą szczotką włosianą i dwoma ustawieniami nagrzewania. 2 Looks 400 ma dużą chowaną szczotkę włosianą do wszechstronnego modelowania oraz małą chowaną szczotkę do tworzenia wąskich loków lub szybkiego zwiększania objętości włosów. Aby umożliwić swobodę modelowania, obie szczotki są chowane, więc nie trzeba rozwijać włosów.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4640/01 Satin Curl Aqua
Lokówka do włosów z wbudowaną funkcją nawilżania, okrągłą szczotką, szczotką nadającą kształt i dwoma ustawieniami nagrzewania. Satin Aqua ma zintegrowaną funkcję nawilżania umożliwiającą delikatne prostowanie. Kolorowa kropka informuje, kiedy Satin Aqua ma idealną temperaturę. Jej smukła budowa czyni ją lekką, a przez to wygodną i łatwą w użyciu.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4643/00 Initial
Urządzenie do prostowania włosów z krótkim czasem nagrzewania, diodą LED i długimi ceramicznymi płytkami. Za pomocą modelu Initial zawsze można wyprostować włosy, dobierając odpowiednią temperaturę. Dioda LED informuje o tym, kiedy osiągnięta zostanie odpowiednia temperatura.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4646/00 SalonStraight Want2Move
Prostownica pozwala uzyskać profesjonalną gładkość włosów kobietom, które ciągle się spieszą. Prostownica SalonStraight Want2Move jest składana i nagrzewa się w ciągu tylko 30 sekund, więc układanie włosów można zaczynać praktycznie od razu. W zestawie futerał podróżny odporny na wysoką temperaturę.Prostownica SalonStraight Want2Move jest wyposażona w ceramiczny element zapewniający równą dystrybucję ciepła. Dzięki temu pielęgnacyjne ciepło jest równomiernie rozprowadzane wzdłuż powierzchni elementów grzewczych. Maksymalna temperatura 180°C prostownicy zapewnia trwałe, profesjonalne efekty. Specjalna wąska konstrukcja pozwala jednym ruchem wyprostować włosy od cebulek do samego końca i umożliwia uzyskiwanie efektów specjalnych, takich jak podkręcenie lub loki.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4648/00 SalonStraight ION
Prostownica do włosów z pielęgnacją jonową, cyfrowym ustawieniem nagrzania, funkcją szybkiego nagrzewania, wyświetlaczem, diodą sygnalizacyjną i niezwykle gładkimi płytkami pokrytymi powłoką ceramiczną. Stosując prostownicę SalonStraight ION zawsze dobierzesz idealną temperaturę do prostowania włosów. Wyświetlacz LCD pokazuje wybraną temperaturę, a zapalona dioda sygnalizuje odpowiednie nagrzanie prostownicy. Funkcja pielęgnacji jonowej zmniejsza tendencję do ich skręcania się i elektryzowania. Włosy są proste, gładkie i miękkie.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4671/00 Salon Airstylist Pro o mocy 800 W
Lokówko-suszarka ze szczotką z wysuwanymi ząbkami, szczotką z mieszanym włosiem oraz szczotką modelującą i trzema ustawieniami temperatury. Lokówko-suszarka Salon Airstylist Pro wydmuchuje ciepłe lub chłodne powietrze, susząc włosy i jednocześnie utrwalając fryzurę. Powłoka ceramiczna elementów modelujących pomaga chronić włosy i utrzymywać ich lśniący i zdrowy wygląd
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4674/00 Airstylist ION
Lokówka z funkcją pielęgnacji jonowej, dużą szczotką z włosia z wysuwanymi ząbkami, szczotką nadającą włosom objętości, włosianą szczotką do modelowania, koncentratorem i trzema ustawieniami temperatury nagrzewania. Lokówka Airstylist ION nie tylko modeluje włosy, ale również pielęgnuje je ujemnymi jonami, zmniejszając tendencję do ich skręcania się i elektryzowania. Dzięki niej włosy są miękkie, gładkie i błyszczące. Lokówka posiada trzy ustawienia temperatury nagrzewania i przycisk chłodnego nadmuchu do suszenia i układania bardzo delikatnych włosów.
[ więcej informacji >> ]

Philips HP 4698/01 Salon Geometricks 10-w-1
System do modelowania 10 w 1 z dużą okrągłą lokówką, małą okrągłą lokówką. lokówką płaską, lokówką trójkątną, szczotką wygładzającą, spiralą, prostownicą i karbownicą. Nieograniczona wszechstronność modelowania włosów. Suszarko-lokówka Salon Geometricks 10-w-1 pozwala wykonać niezwykle różnorodne fryzury dzięki 10 różnym akcesoriom oraz nakładanym grzebieniom. Można wybierać pomiędzy prostymi i lśniącymi lub karbowanymi włosami, drobnymi i dużymi lokami, trójkątnymi lokami, puklami lub przedziałkiem zygzakiem. Dzięki suszarko-lokówce 10-w-1 stworzysz niezwykłe fryzury na każdą okazję.
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu