logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Maszynki do strzyżenia


Philips QC 5010/00
Łatwa w użyciu maszynka do strzyżenia włosów z 8 ustawieniami długości (1–21 mm), elastycznym grzebieniem i blokadą długości – doskonale nadaje się do strzyżenia krótkich fryzur w domu – łatwo i szybko. Maszynka do strzyżenia włosów Super-Easy posiada trzy obrotowe narzędzia strzygące, dzięki którym strzyżenie włosów jest tak łatwe, że nie wymaga wprawy, nawet w przypadku trudniejszych fryzur. Elastyczny grzebień dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając równe cięcie, blokada długości zabezpiecza ustawienie długości przed zmianą, a zaokrąglone ostrze zapewnia precyzję i dokładność.
[ więcej informacji >> ]

Philips QC 5040/00
Najłatwiejszy sposób doskonałego strzyżenia w domu. Maszynka do strzyżenia włosów Complete Control zapewnia maksymalną kontrolę i doskonałe efekty.Dzięki dwuwymiarowemu systemowi Contour Tracking maszynka dopasowuje się do kształtu głowy i zapewnia wyjątkową kontrolę cięcia i doskonałe efekty za każdym razem. Osiem ustawień długości wbudowanych w przeźroczysty grzebień umożliwia uzyskanie różnego rodzaju fryzur i włosów o długości 1–21 mm. Blokada bezpieczeństwa zabezpiecza wybrane ustawienie długości w celu zapewnienia większej dokładności i równego cięcia.
[ więcej informacji >> ]

Philips QC 5050/00
Łatwa w użyciu maszynka do strzyżenia włosów z 8 ustawieniami długości (1–21 mm), elastycznym grzebieniem i blokadą długości – doskonale nadaje się do strzyżenia krótkich fryzur w domu – łatwo i szybko. Maszynka do strzyżenia włosów Super-Easy posiada trzy obrotowe narzędzia strzygące, dzięki którym strzyżenie włosów jest tak łatwe, że nie wymaga wprawy, nawet w przypadku trudniejszych fryzur. Elastyczny grzebień dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając równe cięcie, blokada długości zabezpiecza ustawienie długości przed zmianą, a zaokrąglone ostrze zapewnia precyzję i dokładność
[ więcej informacji >> ]

Philips QC 5070/00
Za pomocą maszynki do strzyżenia włosów Super-Easy możesz stworzyć w domu prawie każdą fryzurę. 15 ustawień długości (1–41 mm), wskaźnik efektu i blokada długości umożliwiają łatwe i szybkie uzyskanie wybranej fryzury. Maszynka do strzyżenia włosów Super-Easy posiada cztery obrotowe narzędzia strzygące, dzięki którym strzyżenie włosów jest tak łatwe, że nie wymaga wprawy, nawet w przypadku trudniejszych fryzur. Elastyczny grzebień dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając równe cięcie, blokada długości zabezpiecza ustawienie długości przed zmianą, wskaźnik długości pokazuje dokładny efekt w przypadku zastosowania wybranej długości włosów, a zaokrąglone ostrze zapewnia ponadprzeciętną precyzję i dokładność.
[ więcej informacji >> ]

Philips QC 5099/00
Możesz stworzyć w domu prawie każdą fryzurę z profesjonalnym efektem. Maszynka do strzyżenia włosów MaxPrecision posiada 15 ustawień długości (1–41 mm) oraz precyzyjny trymer, dzięki czemu umożliwia uzyskanie dokładnych linii cięcia i równomiernego strzyżenia. Maszynka do strzyżenia włosów MaxPrecision posiada obrotowe narzędzia strzygące, dzięki którym strzyżenie włosów jest tak łatwe, że nie wymaga wprawy, nawet w przypadku trudniejszych fryzur. Trójwymiarowy, elastyczny grzebień dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając równe cięcie, blokada długości zabezpiecza ustawienie długości przed zmianą, a zaokrąglone stalowe ostrze zapewnia ponadprzeciętną precyzję i dokładność.
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu