logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Czajniki
 
Depilatory
 
Golarki
 
Krajalnice
 
Lokówko-Suszarki
 
Maszynki do mięsa
 
Maszynki do strzyżenia
 
Miksery
 
Odkurzacze
 
Roboty kuchenne
 
Sokowirówki
 
Suszarki
 
Tostery i Opiekacze
 
Żelazka
 

 

Argedo > AGD > Drobny sprzęt AGD > Tostery i Opiekacze


Philips HD 2383/22
Metalowy opiekacz o eleganckim wyglądzie, z płytami Cut & Seal o powierzchni zapobiegającej przywieraniu, mechanizmem automatycznej blokady i nienagrzewającym się uchwytem. Obudowa z polerowanego metalu dodatkowo podkreśla jego profesjonalny wygląd. Dzięki temu łatwemu w użyciu opiekaczowi można przygotować przepyszne kanapki. Płyty Cut & Seal przecinają kanapki i mocno łączą je ze sobą, co sprawia, że składniki pozostają w środku. Dzięki nienagrzewającemu się uchwytowi opiekacz można przesuwać nie czekając aż ostygnie.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2384/10
Opiekacz z płytami Cut & Seal o powierzchni zapobiegającej przywieraniu, mechanizmem automatycznej blokady i nienagrzewającym się uchwytem. Dzięki temu łatwemu w użyciu opiekaczowi można przygotować przepyszne kanapki. Płyty Cut & Seal przecinają kanapki i mocno łączą je ze sobą, co sprawia, że składniki pozostają w środku. Uchwyt opiekacza nie nagrzewa się, umożliwiając przesuwanie wciąż rozgrzanego opiekacza.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2415/80
Nowoczesne, niewielkie opiekacze do kanapek Cucina mają wszystkie funkcje niezbędne do łatwego i przyjemnego przygotowywania kanapek. Wyjmowalne, odporne na zmywanie w zmywarce płyty opiekające z powłoką zapobiegająca przywieraniu oraz cyfrowy zegar sprawiają, że zapiekanie kanapek jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Duże płyty opiekające (z dociskającymi grzbietami, które zapobiegają wypadaniu nadzienia z kanapek) oraz wysoka moc gwarantują szybkie i perfekcyjne przygotowywania wszelkiego rodzaju kanapek.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2430/80
Zdrowy gril 3-w-1,opiekacz do kanapek i gofrów z płytami o powierzchni zapobiegającej przywieraniu potraw, systemem VarioLock i regulowanym termostatem. To uniwersalne urządzenie Cucina 3-w-1 umożliwia przygotowywanie grilowanych przekąsek, opiekanych kanapek i gofrów. Zawiera trzy typy płyt: do zdrowego grilowania, do belgijskich gofrów i kanapek Cut & Seal. System VarioLock automatycznie dostosowuje zawiasy do typu płyty oraz wielkości i grubości składników. W ten sposób grilowana żywność, kanapki lub gofry będą zawsze równomiernie zrumienione.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2521/10
Toster na 2 tosty z funkcją chłodnej obudowy, elektronicznym zegarem, funkcją odmrażania, specjalnym urządzeniem do podnoszenia i wyjmowaną prowadnicą kromek. Toster Comfort ma elektroniczny zegar i siedem ustawień zapewniających równomierne zrumienienie o dowolnej intensywności. Funkcja chłodnej obudowy powoduje, że boczne ścianki tostera są zawsze bezpieczne w dotyku. Dzięki poręcznemu specjalnemu urządzeniu podnoszącemu łatwo wyjąć ze szczelin nawet najmniejsze kawałki tosta.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2524/61
Toster na 2 tosty z funkcją chłodnej obudowy, funkcją zmiennego zrumienienia, ustawieniem rozmrażania, ustawieniem podgrzewania, przyciskiem anulowania, specjalnym urządzeniem do podnoszenia i wyjmowaną prowadnicą kromek. Toster Cucina umożliwia regulację zrumienienia, ułatwiając wybór odpowiedniego jego poziomu. Funkcja chłodnej obudowy powoduje, że boczne ścianki tostera są zawsze bezpieczne w dotyku. Dzięki poręcznemu specjalnemu urządzeniu podnoszącemu łatwo wyjąć ze szczelin nawet najmniejsze kawałki tosta. Poza tym szczeliny z funkcją samoczynnego wyśrodkowania można ustawić bardzo szeroko - idealnie do opiekania grubego chleba, bagietek i bułek.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2580/02
Toster z automatycznym czujnikiem zrumienienia i elektronicznym interfejsem użytkownika. Zawsze pozwala uzyskać wybrany stopień zrumienienia, niezależnie od wielkości, kształtu, składników lub stanu chleba. Toster Essence ma automatyczny czujnik zrumienienia, zaawansowany czujnik podczerwieni monitorujący stopień zrumienienia, dzięki czemu chleb jest zawsze idealnie opieczony. Elektroniczny interfejs użytkownika umożliwia łatwe, bardzo dokładne programowanie. Wszystko co trzeba zrobić, to należy wybrać żądany poziom zrumienienia. Lampki stanu zrumienienia informują o stopniu zrumienienia opiekanego tosta.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2618
Łagodne, szlachetne linie i aż 1200 W mocy sprawiają, że opiekacz jest równie dekoracyjny, jak szybki. Bez problemu zawsze zrobisz przepyszne grzanki – równomiernie chrupiące i złocisto-brązowe. Dodatkowo jasnoniebieski wyświetlacz ciekłokrystaliczny z zegarem odliczającym pozostały czas dokładnie informuje, kiedy grzanka będzie gotowa. Wszechstronny ruszt do podgrzewania pieczywa i superszeroki otwór sprawiają, że możesz przygotować wszystko, na co tylko masz ochotę – od ciepłego rogalika lub bułki, przez grube kromki chleba, aż do bajgla opiekanego tylko z jednej strony.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2623/89
Toster z szerszymi otworami: 7 poziomów rumienienia, nienagrzewająca się obudowa, ustawienie rozmrażania, ustawienie ponownego dodatkowego podgrzania, przycisk anulowania, dodatkowy podnośnik pieczywa, pokrywka chroniąca przed kurzem, wyjmowana tacka na okruchy i wbudowany podgrzewacz bułek. Dzięki bardzo szerokim szczelinom toster może opiekać jeszcze większe kawałki pieczywa. Wbudowany podgrzewacz do bułek umożliwia łatwe podgrzanie bułek i rogalików w ciągu kilku minut. Pierścienie podświetlające wokół trzech przycisków funkcyjnych sygnalizują wybranie określonej funkcji.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 2626/20
Metalowy toster z szerszymi otworami: 8 poziomów rumienienia, nienagrzewająca się obudowa, przycisk rozmrażania, przycisk ponownego dodatkowego podgrzania, przycisk anulowania, dodatkowy podnośnik pieczywa, zabezpieczenie przed kurzem, wyjmowana tacka na okruchy i wbudowany podgrzewacz bułek. Ten metalowy toster posiada szerokie otwory, które umożliwiają opiekanie jeszcze bardziej różnorodnych rodzajów pieczywa. Wbudowany podgrzewacz bułek umożliwia łatwe podgrzewanie bułek i rogalików już w kilka minut. Świetlne pierścienie wokół trzech przycisków funkcyjnych zaczynają świecić po wybraniu danej funkcji.
[ więcej informacji >> ]

Philips HD 4484
• Pojemność (liczba kromek/kawałków) - 2 • Termostat - Zamocowany • Powierzchnia opiekająca z warstwą zapobiegającą przywieraniu kanapek • Wzór płyty - Cut & Seal • Lampka kontrolna sygnalizująca gotowość do pracy
[ więcej informacji >> ]

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi


pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategoriisiemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategoriipokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategoriipompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategoriiPhilips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu