logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Kuchnie
 
Kuchnie do zabudowy
 
Kuchnie mikrofalowe
 
Lodówki
 
Lodówki do zabudowy
 
Piekarniki
 
Płyty Grzejne
 
Pralki
 
Witryny
 
Zamrażarki
 
Zmywarki
 

 

 zdjęcie produktu Electrolux EWS 1021

producent: Electrolux
kod fabryczny: EWS 1021

2,250.00 zł brutto

Elektroniczne sterowanie
Programator elektroniczny w sposób bardziej efektywny steruje procesem prania niż tradycyjne programatory. Rezultat? Najwyższe klasy: energetyczna i skuteczności prania oraz niskie zużycie wody. Dodatkowa korzyść dla użytkownika to wygodna i prosta obsługa pralki.
Wyświetlacz LED
Już na pierwszy rzut oka na wyświetlaczu LED znajdziesz informacje dotyczące przebiegu prania. Pralka pokaże Ci czas pozostały do rozpoczęcia cyklu prania - jeśli wybierzesz funkcję opóźnionego startu - jak również czas pozostały do jego zakończenia. Wyświetlacz LED poinformuje Cię również o ewentualnych nieprawidłowościach w pracy pralki, wyświetlając odpowiedni kod błędu np. brak dopływu wody.
Silence Cycle
Pierz i śpij dobrze... ponieważ dzięki funkcji Silence Cycle możesz włączyć pralkę nawet późno w nocy - bez obaw, że głośna praca urządzenia zakłóci spokój domowników lub sąsiadów. Cykl wirowania zostaje przez ten program ominięty na każdym etapie prania. W dogodnym dla Ciebie momencie wystarczy jednym przyciskiem uruchomić końcowe wirowanie - i pranie skończone!
ABC-wyważenie ładunku przed wirowaniem
Pralki z systemem wyważania ładunku stale kontrolują równomierne obciążenie bębna. Dzięki temu systemowi znacznie zmniejsza się poziom hałasu podczas wirowania. Nawet jeśli ubrania nie są w bębnie rozłożone właściwie, pralka z systemem ABC automatycznie wyeliminuje wibracje, co skutecznie wyciszy pracę urządzenia w czasie wirowania.
Sensa handle
Sensa handle to unikalny system otwierania pralek z załadunkiem od frontu. Teraz możesz otworzyć pralkę Electrolux nawet mając "zajęte" ręce.
Podwójna szyba w drzwiach pralki
Już nie musisz obawiać się, że podczas prania w wysokich temperaturach Ty lub Twoje dziecko oparzycie się dotykając gorącej szyby w drzwiczkach. Wszystkie modele pralek Electrolux wyposażone są bowiem w drzwiczki z podwójną szybą, które nie nagrzewają się.
Funkcja dodatkowego płukania
Dodatkowe płukanie jest zalecane dla osób z alergią na detergenty. Powinno być stosowane także w przypadku zbyt miękkiej wody.
Funkcja szybkiego prania
Funkcja ta umożliwia skrócenie wybranych programów prania
Zbiornik z Carboranu

wysokość [cm]:85
szerokość [cm]:60
głębokość [cm]:42
prędkość wirowania [obr/min]:1000
regulacja wirowania:skokowa
zużycie energii [kWh/cykl]:0.76
zużycie wody [litr/cykl]:44
klasa energetyczna:A
klasa efektywności prania:A
klasa wirowania:C
waga wsadu [kg]:4
rodzaj zbiornika:Carboran - Bardzo wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Korzyści z zastosowania carboranu to: cichsza praca, zbiornik nie ulegnie odkształceniu, mniejsza strata ciepła.

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi

pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategorii


siemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategorii


pokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategorii


pompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategorii


Philips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu