logo
klimatyzacjaAGDRTVserwisczęści zamiennefirma-
 
 
Kuchnie
 
Kuchnie do zabudowy
 
Kuchnie mikrofalowe
 
Lodówki
 
Lodówki do zabudowy
 
Piekarniki
 
Płyty Grzejne
 
Pralki
 
Witryny
 
Zamrażarki
 
Zmywarki
 

 

 zdjęcie produktu Electrolux ERB 4052 Viva Space

producent: Electrolux
kod fabryczny: ERB 4052

2,129.00 zł brutto

Termometr cyfrowy
Szuflada maxi w zamrażalniku
Wskaźnik wzrostu temperatury - Jeżeli temperatura wewnątrz urządzenia podniesie się do zbyt wysokiego poziomu, zostaniecie Państwo o tym poinformowani za pomocą światełka ostrzegawczego lub sygnału dźwiękowego.
System Bacteria Safe - To ochrona Twojej chłodziarki przed rozwojem bakterii i szkodliwych dla żywności mikroorganizmów. Sprawdzone działanie antybakteryjne zapewniają tu wewnętrzne ścianki chłodziarki, które pokryliśmy warstwą związków srebra. Dzięki temu przechowywane produkty długo utrzymują świeżość, a co za tym idzie nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. System Bacteria Safe skutecznie działa przez cały okres funkcjonowania chłodziarki - 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu - i nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów. To super nowoczesna, niezwylke przydatna technologia.
Duża szuflada na prowadnicach do warzyw i owoców
System Domykania Drzwi - Drzwi chłodziarki i zamrażarki wyposażone są w specjalny zaczep domykający drzwi, jeśli pozostały otwarte.
Szklane półki
Prawo- lub lewostronny montaż drzwi
Duża szuflada na warzywa -Idealne rozwiązanie dla zwolenników bogatej w owoce i warzywa zdrowej diety. Kontrola wilgotności dba o zachowanie maksymalnej świeżości przechowywanych w szufladzie produktów. Dzięki rolkom szuflada łatwo się wysuwa i wsuwa. Bez problemów można ją również całkowicie wyjąć, np. do mycia. Posiada ponadto specjalne przegródki, które pozwalają na racjonalne i elastyczne gospodarowanie przestrzenią.
Wspomagane otwieranie drzwi - Nowy, ergonomiczny uchwyt ułatwiający otwieranie urządzenia.
Uchwyt na butelki - Nasze chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki wyposażone są w praktyczne uchwyty, umożliwiające przechowywanie butelek na półce znajdującej się na drzwiach urządzenia.
Dolny zamrażalnik
Funkcja szybkiego mrożenia
Elektroniczne sterowanie - Elektronika zastosowana w sterowaniu naszymi chłodziarkami i chłodziarko-zamrażarkami powoduje, iż zadana temperatura jest dobierana i kontrolowana przez urządzenie bardzo precyzyjnie. Elektroniczne sterowanie to także większa wygoda dla użytkownika i prostsza obsługa urządzenia.

 
Twój koszyk jest pusty.

Problem z lodówką?
Pralka nie działa?
Zadaj pytanie
ekspertowi

pasek płaski 1308 J5
20.00 zł

więcej w kategorii


siemering 25x47x64x7x10,5
5.00 zł

więcej w kategorii


pokrętło 9001328
15.00 zł

więcej w kategorii


pompa Bosch 3
55.00 zł

więcej w kategorii


Philips HQ 6831/16
290.00 zł

więcej w kategorii


 
ARGEDO Maciej Gumiela, tel. (22) 633-20-19, tel./fax (22) 669-92-26
ul. Broniewskiego 56, 01-716 Warszawa
zobacz mapę dojazdu